Uncategorized

Syskonkärlek

Finns inget mysigare än att titta på mina älskade troll ;0)

6 reaktioner till “Syskonkärlek

  1. Tyckte det var väldigt roligt att HÖRA när de lekte -Winston lade huvudet på sned o lyssnade mycket intresserat. Han låter också väldigt mycket när han busar nämligen.

    Det blir roligt att följa lilla Neas lydnadstävlingar, för de är väl på gång nu…? Det går nog snabbt för er att jobba ihop ett Lp1 i meriterna. Glöm inte att ha kul!

    Må så gott!

  2. Jag tycker Nea gör helt rätt..man skall passa sig för fula gubbar.. 😉
    Vilken härlig film!
    Kram från Grönis

  3. Åh, vilken mysig filmsnutt! Jag blir så avundsjuk på allas hundar som busar så mysigt med varandra – mina skiter fullständigt i varandra! =( Kan man klona in lite aussiegener i dem, tro? =P

  4. Yohanna ska ha en aussie en dag. Sådeså. Det har jag bestämt. En med lite päls som är fin att fota, som är lite lagomt galen och som busar en massa med andra hundar och människor och som gärna sover nära i sängen och gosar massor! 😉

  5. Mysbus! Gillar Caddys läten 🙂 Vinna gör precis som Nea med leksaker: trycker upp dem i huvudet på dem hon vill leka med… inklusive oss..

    Tack för grattiset!

Lämna en kommentar